GeoTest 60

komputerowy przyrząd do kontroli geometrii ustawienia kół samochodów posiadających obręcze w zakresie średnic od 12″ do 26″. Dzięki m.in. zastosowaniu komputera i kamer CCD uzyskiwane wyniki są bardzo precyzyjne i powtarzalne. Przyrząd ten nadaje się do kontroli i pomiarów geometrii kół samochodów osobowych oraz tzw. miniwanów, a także samochodów dostawczych (np. busów).

 

 

Pobierz pdf

GTO Laser

umożliwia dokonanie kontroli geometrii ustawienia kół w samochodach: osobowych i tzw. miniwanach, a także dostawczych, posiadających obręcze kół w zakresie średnic od 12″ do 20″. Jest to urządzenie laserowo-mechaniczne, za pomocą, którego kąty poziome (zbieżności kół, przesunięcie kół osi przedniej i odchylenie geometrycznej osi jazdy od osi symetrii) mierzone są na drodze optycznej z wykorzystaniem niskoenergetycznych laserów półprzewodnikowych, a kąty pionowe w sposób mechaniczny.

Pobierz pdf

Progeo 3D

jest polsko-włoskim przyrządem do kontroli geometrii ustawienia kół. Urządzenie produkowane jest w kooperacji z renomowaną włoską firmą Corghi i służy do pomiarów samochodów posiadających obręcze w zakresie średnic 10″ ÷ 25″ (w zależności od stosowanych zacisków). Przyrząd ten wyposażony jest w dwie kamery IR oraz cztery pasywne ekrany pomiarowe, które w przeciwieństwie do tradycyjnych zespołów pomiarowych z kamerami CCD lub czujnikami rezystancyjnymi nie posiadają żadnych elektronicznych komponentów.

Pobierz pdf

Urządzenie do pomiaru geometrii ustawienia kół X-631

Bardzo wysoka dokładność i powtarzalność uzyskiwanych pomiarów, Funkcja regulacji parametrów na uniesionym pojeździe, Głowice pomiarowe wyposażone są w wyświetlacze umożliwiające bieżącą kontrolę wyników w sytuacji gdy, monitor nie jest widoczny z miejsca obsługiwanego koła, Przyciski funkcyjne umieszczone w głowicach pomiarowych umożliwiają obsługę urządzenia z miejsca pracy. Nowoczesne, szerokokątne kamery CCD o kacie widzenia 20 stopni.

Pobierz pdf

CUSTOR HWA-V18 / V58 / V68 – urządzenia do pomiaru i regulacji geometrii kół 3D

Najwyższa dokładność pomiaru osiągnięta dzięki zastosowaniu kamer cyfrowych wysokiej rozdzielczości, Pasywne ekrany pomiarowe małych rozmiarów porównywalne z dłonią człowieka, Kompensacja bicia obręczy wykonywana poprzez przetoczenie o niewielki odcinek drogi pojazdu do przodu lub do tyłu, Możliwość pominięcia kompensacji po wykonaniu poprawnej kompensacji przy kolejnym pomiarze tego samego auta,

Pobierz pdf

Przyrządy do pomiaru geometrii kół samochodów ciężarowych
typ GTL Truck – standard i profi

GTL Truck jest komputerowym przyrządem do kontroli geometrii ustawienia kół pojazdów dwu- i wieloosiowych: samochodów ciężarowych, autobusów, naczep i przyczep posiadających obręcze w zakresie średnic od 14”do 24”.

Pobierz pdf

Przyrządy do pomiaru geometrii kół samochodów ciężarowych
typ truck eco standard i compact

Truck Eco jest laserowym przyrządem do kontroli geometrii ustawienia kół pojazdów dwu- i wieloosiowych: samochodów ciężarowych, autobusów, naczep i przyczep posiadających obręcze w zakresie średnic od 14”do 24”

Pobierz pdf

 Budowa SKP
   – dlaczego warto
   – projekt
   – wyposażenie
   – doradztwo i nadzór 

 Serwis SKP 
   – naprawa
   – legalizacja
   – regeneracja
   – części zamienne 
Narzędzia
Kontakt

KONTAKT

  • 61 89 44 194
  • 61 89 44 193
  • biuro@fudim.com
  • PPHU FUDIM - POLMO SP. Z O.O. Zakrzewo,
    ul. Przemysłowa 10,
    62-070 Dopiewo

Wszelkie prawa zastrzeżone Fudim Polmo