GeoTest 60

komputerowy przyrząd do kontroli geometrii ustawienia kół samochodów posiadających obręcze w zakresie średnic od 12″ do 26″. Dzięki m.in. zastosowaniu komputera i kamer CCD uzyskiwane wyniki są bardzo precyzyjne i powtarzalne. Przyrząd ten nadaje się do kontroli i pomiarów geometrii kół samochodów osobowych oraz tzw. miniwanów, a także samochodów dostawczych (np. busów).

 

 

Pobierz pdf

GTO Laser

umożliwia dokonanie kontroli geometrii ustawienia kół w samochodach: osobowych i tzw. miniwanach, a także dostawczych, posiadających obręcze kół w zakresie średnic od 12″ do 20″. Jest to urządzenie laserowo-mechaniczne, za pomocą, którego kąty poziome (zbieżności kół, przesunięcie kół osi przedniej i odchylenie geometrycznej osi jazdy od osi symetrii) mierzone są na drodze optycznej z wykorzystaniem niskoenergetycznych laserów półprzewodnikowych, a kąty pionowe w sposób mechaniczny.

Pobierz pdf

Progeo 3D

jest polsko-włoskim przyrządem do kontroli geometrii ustawienia kół. Urządzenie produkowane jest w kooperacji z renomowaną włoską firmą Corghi i służy do pomiarów samochodów posiadających obręcze w zakresie średnic 10″ ÷ 25″ (w zależności od stosowanych zacisków). Przyrząd ten wyposażony jest w dwie kamery IR oraz cztery pasywne ekrany pomiarowe, które w przeciwieństwie do tradycyjnych zespołów pomiarowych z kamerami CCD lub czujnikami rezystancyjnymi nie posiadają żadnych elektronicznych komponentów.

Pobierz pdf

Urządzenie do pomiaru geometrii ustawienia kół X-631

Bardzo wysoka dokładność i powtarzalność uzyskiwanych pomiarów, Funkcja regulacji parametrów na uniesionym pojeździe, Głowice pomiarowe wyposażone są w wyświetlacze umożliwiające bieżącą kontrolę wyników w sytuacji gdy, monitor nie jest widoczny z miejsca obsługiwanego koła, Przyciski funkcyjne umieszczone w głowicach pomiarowych umożliwiają obsługę urządzenia z miejsca pracy. Nowoczesne, szerokokątne kamery CCD o kacie widzenia 20 stopni.

Pobierz pdf

CUSTOR HWA-V18 / V58 / V68 – urządzenia do pomiaru i regulacji geometrii kół 3D

Najwyższa dokładność pomiaru osiągnięta dzięki zastosowaniu kamer cyfrowych wysokiej rozdzielczości, Pasywne ekrany pomiarowe małych rozmiarów porównywalne z dłonią człowieka, Kompensacja bicia obręczy wykonywana poprzez przetoczenie o niewielki odcinek drogi pojazdu do przodu lub do tyłu, Możliwość pominięcia kompensacji po wykonaniu poprawnej kompensacji przy kolejnym pomiarze tego samego auta,

Pobierz pdf

 Budowa SKP
   – dlaczego warto
   – projekt
   – wyposażenie
   – doradztwo i nadzór 

 Serwis SKP 
   – naprawa
   – legalizacja
   – regeneracja
   – części zamienne 
Narzędzia
Kontakt

KONTAKT

  • 61 89 44 194
  • 61 89 44 193
  • biuro@fudim.com
  • PPHU FUDIM - POLMO SP. Z O.O. Zakrzewo,
    ul. Przemysłowa 10,
    62-070 Dopiewo

Wszelkie prawa zastrzeżone Fudim Polmo